MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 8157574
nr 815 7574
Matsalsgrupp
5 delar, Gustaviansk stil, 2 ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 mars 2013
kl 20:03:00
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
Den Gustavianska stilen